Loading...
Zespół 2018-03-06T17:51:24+00:00

Przygotowanie bezpiecznych dokumentów dla e-biznesu i wdrożenie polityki RODO zapewnia KLG Kancelaria Radcy Prawnego założona przez radcę prawnego Katarzynę Lebiedowicz-Grzanka.

KLG Kancelaria została założona w 2009 r. przez radcę prawnego Katarzynę Lebiedowicz-Grzankę. Siedziba Kancelarii znajduje się w Gliwicach, Kancelaria posiada Klientów z całej Polski.

KLG Kancelaria zapewnia pomoc prawną spółkom oraz przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność, doradzając firmom w ich bieżącej działalności.

Doradza przy przygotowywaniu i negocjowaniu umów, realizuje projekt BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE, w którym proponuje przygotowanie takich umów, które zabezpieczają interesy przedsiębiorców pozwalając na skutecznie wyjaśnienie i rozstrzygnięcie w razie niedogodności.

KLG Kancelaria zajmuje się także rozwiązaniami prawnymi dla e-biznesu wdrażając politykę ochrony danych osobowych, regulaminy czy też prowadząc audyty w firmach.

Wiemy, że prawo to nie tylko zasady prowadzenia działalności gospodarczej, również układanie współpracy kontraktami, ochrona marki przedsiębiorstwa czy zabezpieczenie informacji w firmach. Tak podchodzimy do doradztwa prawnego, aby zapewniać korzyści i unikać komplikacji oraz strat finansowych.

Katarzyna Lebiedowicz-Grzanka – radca prawny, prowadzi KLG Kancelarię, arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, ekspert prawa autorskiego i prawa umów, doradza uczelni publicznej, spółom prawa handlowego, jak i przedsiębiorcom prowadzącym jednoodosobową działalność gospodarczą, posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, stosuje także pozasądowe formy rozwiązywania sporów, autorka publikacji w portalach biznesowych.

Gdy 16 lat temu w mojej głowie pojawiła się myśl o tym, aby rozwijać się w kierunku prawniczym i zostać prawnikiem ze specjalizacją doradztwa biznesowego – wiedziałam do jakiego miejsca chcę dotrzeć. Mam siłę, wiedzę, którą pomaga zwiększyć efektywność. Ciężko pracowałam zdobywając wiedzę i doświadczenie. 

 To był ciekawy czas. Minęło kilka lat. Dziś jestem radcą prawnym-prowadzę KLG Kancelarię. Swoje plany zrealizowałam -doradzam przedsiębiorcom w ich biznesach, jak prowadzić bezpiecznie biznes. 

 Wiem, że potrzebny jest pełny obraz, dlatego doradzam kompleksowo, mając świadomość, że obecność prawnika w życiu firmy pomaga uniknąć wielu komplikacji i strat finansowych. Potwierdzają to moi Klienci, którym doradzam i pomagam. Są to nie tylko spółki prawa handlowego, też przedsiębiorcy prowadzący indywidualne działalności. Oni w swoich aktywnościach również stawiają na to, aby transakcje zapewniały im korzyści, a w razie problemów z kontrahentami ich prawa były jasno określone.

Link www.klgkancelaria.pl

DO GRONA KLIENTÓW KANCELARII WPISAŁY SIĘ M.IN. TAKIE FIRMY

Orange Polska S.A., CMPW PAN, VENIT, Oxford – School of English, ZEIM, TOM-TECH oraz wiele innych.

Dzięki współpracy z wieloma firmami, zarówno dużymi, jak i mniejszymi, mamy pełną świadomość tego, że w doradztwie dla biznesu jest ważne, aby wprowadzane rozwiązania uwzględniały specyfikę firmy, jej plany i perspektywy. Na każdą sprawę staramy się patrzeć bardzo szeroko, aby przewidzieć ryzyko związane z wdrażaniem rozwiązań.

 Prawo jest po to, aby usprawniać prowadzenie biznesu. Tym się kierujemy – ułatwiając przedsiębiorcom prowadzenie biznesu bezpiecznymi rozwiązaniami prawnymi.